Pabėgimų kambarys

Pabėgimų kambarys

Užsiėmimo aprašymas

Pabėgimo kambarys supažindina moksleivius su socialiniais iššūkiais. Užduotys padės moksleiviams suvokti socialinio darbo svarbą. UBUNTU filosofija labai paprasta: aš esu todėl, kad esame mes. Pasaulinė politika paskutinį dešimtmetį krypsta į nacionalizmą, tad UBUNTU yra žinia apie solidarumo poreikį.
„Secret Hitler / Slaptasis Hitleris“

„Secret Hitler / Slaptasis Hitleris“

Užsiėmimo aprašymas

Socialinio dedukcinio žaidimo metu moksleiviai sieks aiškintis konkrečius faktus apie kitus žaidėjus, pasitikėti vienas kitu ir užkirsti kelią slaptajam Hitleriui bei jo sąjungininkams. Rekomenduojama, kad vienoje žaidėjų grupėje būtų moksleiviai iš vienos klasės, siekiantys pažinti ir suvokti žmonių tarpusavio santykius visuomenėje.

Gaujos mentalitetas

Gaujos mentalitetas

Užsiėmimo aprašymas

Gaujos mentaliteto žaidimai reikalauja gudrumo, socialinės dedukcijos, komandinio darbo gebėjimų ir suvokimo apie gaujos mentalitetą. Rekomenduojama, kad vienoje žaidėjų grupėje būtų moksleiviai iš vienos klasės, besidomintys socialiniais mokslais, siekiantys pažinti ir suvokti žmonių tarpusavio santykius visuomenėje.

Patirtinis žygis

Patirtinis žygis

Užsiėmimo aprašymas

Žygio metu moksleiviai patirs ir mokysis komandinio darbo, atsakomybės už savo veiksmus ir pasirinkimus, dalyvaujančios lyderystės, bus drąsūs vieni kitų skirtybes paversti privalumais. Patirtinis žygis gali vykti Kurtuvėnų regioniniame parke, todėl būtina pasirūpinti atvykimu ir grįžimu į miestą. Po žygio yra galimybė susikurti patirtinio žygio vaizdo siužetą (duodama raw medžiaga). Žygyje gali dalyvauti ir klasės pedagogai ar kiti mokyklos darbuotojai.

Darbas su grupe, naudojant MethodKit metodiką

Darbas su grupe, naudojant MethodKit metodiką

Užsiėmimo aprašymas

Užsiėmimas skirtas su jaunimu dirbantiems švietimo darbuotojams. MethodKit metodika padeda atskleisti kiekvieno grupės nario individualius poreikius ir tikslus, sutelkti grupę bendrai idėjai generuoti, vystyti, komandai formuoti ir pan. Rekomenduojama dalyvauti ne daugiau kaip dviem asmenims iš tos pačios įstaigos / organizacijos.

Projektą finansuoja
Projektą įgyvendina
Projekto draugai