Šiaulių valstybinė kolegija jau ne vienerius metus organizuoja Šiaulių jaunimui skirtą renginį – „Galimybių festivalį TAVO PIN KODAS“.

Reprezentacinis Šiaulių miesto savivaldybės finansuojamas renginys kasmet stebina naujomis idėjomis ir sumanymais.

Šių metų renginio naujovė – TAVO PIN KODO hakatonas – iššūkių dirbtuvės, kuriose buvo kviečiami dalyvauti Šiaulių miesto 8–12 klasių moksleiviai. Moksleivių hakatonas vyko lapkričio 18 d. Šiaulių valstybinėje kolegijoje.

Hakatonas – tai smagi žaidybinė forma, leidžianti patirti komandinio darbo ir iššūkių įveikimo džiaugsmą! Įmonės ir organizacijos ieško sprendimų, o jauno žmogaus kūrybiškumui ir netradiciniam mąstymui kaip tik reikia erdvės atsiskleisti. Hakatonai paremti novatorišku idėjų įrodymu ir pristatymu, skatinančiu išreikšti kūrybines dalyvių mintis ir pritaikyti netradicinius problemų sprendimus. Tai puikus metodas, leidžiantis puoselėti inovacijų kultūrą ir ieškoti naujų galimybių.

Per kelias valandas, skirtas iššūkiams, moksleiviai stengėsi atlikti neformalaus ugdymo organizacijų pateiktas užduotis, generavo naujas idėjas ir netradicinius sprendimus.

Renginio organizatoriai džiaugiasi, kad tokio renginio koncepcija sudomino Šiaulių miesto moksleivius, dovanojo jiems puikų pusdienį komandinio darbo ir daug naujų pažinčių.

Hakatone beveik trys dešimtys moksleivių komandų iš miesto progimnazijų, gimnazijų ir Šiaulių technologijų mokymo centro priėmė Šiaulių „Aušros“ muziejaus, Šiaulių valstybinio dramos teatro, regioninių naujienų platformos „Etaplius“, Šiaulių dailės galerijos, Šiaulių visuomenės sveikatos biuro ir Lietuvos Raudonojo kryžiaus Šiaulių skyriaus iššūkius, kad pasiūlytų organizacijoms netradicinių tų iššūkių sprendimo būdų.

Geriausi sprendimai buvo apdovanoti rėmėjų prizais. Atskira nuoširdi organizatorių padėka „Galimybių festivalio TAVO PIN KODAS“ rėmėjams – o jų festivalis turėjo išties daug. Tai „Atlantis cinemas“, Akropolio ledas, Valstybinis Šiaulių dramos teatras, UAB „Nord Robotics“, bendrovė „Gubernija“, bendrovė „i-dental“, bendrovė „Baltic champs“, UAB „Kalvis“, bendrovės „Maxima“, „Interscalit“, restoranas UNPO, bendrovė TELIA, Šiaulių technologijų mokymo centras ir biliardo klubas PYRAMID.

Įsimintiniausios Šiaulių valstybinėje kolegijoje vykusio hakatono akimirkos jau užfiksuotos ką tik sukurtame filmuke. Kviečiame sugrįžti į lapkričio 18-ąją ir pajusti tos dienos nuotaiką.

Finalinis „Galimybių festivalio TAVO PIN KODAS“ renginys nuotoliniu būdu organizuotas lapkričio 24 dieną. Tiesioginę renginio transliaciją online galėjo stebėti visi norintys. Jeigu nespėjote prisijungti, ČIA kviečiame žiūrėti renginio vaizdo įrašą.

#TavoPinKodas #ŠiauliaiŠviečia

Ar kada girdėjote apie hakatoną? Hakatonas – tai smagi žaidybinė forma, leidžianti patirti komandinio darbo ir iššūkių įveikimo džiaugsmą!

Įmonės ir organizacijos ieško sprendimų, o jauno žmogaus kūrybiškumui ir netradiciniam mąstymui kaip tik reikia erdvės atsiskleisti.

Įdomu pabandyti?

TAVO PIN KODO hakatonas – iššūkių dirbtuvės laukia jūsų lapkričio 18 d. Šiaulių valstybinėje kolegijoje.

Kviečiame 8–12 klasių moksleivius burtis į komandas iš 6 žmonių. Registruokitės ir būkite pasirengę per kelias valandas atlikti organizacijų pateiktas užduotis.
Komandų registracija: https://bit.ly/SVAKO_hakatonas2022
Geriausi sprendimai bus apdovanoti!

Susipažinkite! Hakatono vedėjas – aktorius, renginių vedėjas, dviejų vaikų tėtis Modestas Vaitkevičius!

Modestą matome ir girdime Valstybinio Šiaulių dramos teatro spektakliuose, Šiaulių miesto renginiuose ir ne tik.

Visai netrukus, jau lapkričio 18 dieną, susitiksime Šiaulių valstybinėje kolegijoje, kur spręsti jų laukiančių iššūkių sugužės Šiaulių miesto moksleiviai!

#TavoPinKodas #ŠiauliaiŠviečia #KryptįRenkiesiPats

Moksleivių laukė šių organizacijų pasiūlyti iššūkiai

Projektą finansuoja

Projektą įgyvendina

Rėmėjai

Informaciniai partneriai

www.etaplius.lt
www.gorilareklama.lt
www.lrt.lt
www.miestonaujienos.lt
www.owexx.com
www.karjerasiauliuose.lt
www.siauliugidas.lt
www.skrastas.lt
www.stv.lt
www.2go.lt