Šiaulių valstybinė kolegija – ne tik aukštoji mokykla, veikianti Šiauliuose, bet ir visuomeniška, miesto ritmą jaučianti, jaunimui atvira organizacija.

Norėtum savanoriauti? Ateik pas mus! Ar žinai, kad Šiaulių valstybinė kolegija moksleiviams siūlo galimybę dalyvauti DofE apdovanojimų programoje? Prisijunk, įveik iššūkius ir tobulėk!

Aukštojoje mokykloje nuolat organizuojami įdomūs renginiai, susitikimai su įvairiais žmonėmis, prasmingos kūrybinės-praktinės dirbtuvės. Esame pasirengę padėti jaunam žmogui ieškoti savojo PIN KODO. Žinių ir technologijų perdavimo centras siūlo platų mokymosi programų spektrą.

Esame atviri naujovėms, siekiame kuo aktyviau bendradarbiauti su įvairiomis miesto (ir ne tik!) jaunimo organizacijomis, įgyvendinti bendras idėjas, sumanymus, projektus.

Mūsų tikslas – kiekvienam asmeniui pasiūlyti tobulėjimo galimybių!

Tikime, kad saulės mieste gali būti gera kurti, augti, mokytis, burtis, atrasti ir siekti svajonių išsipildymo. Norime, kad ir jauni žmonės, galvojantys apie savo ateitį, tuo (pa)tikėtų.

Svarbiausia ir aktualiausia informacija skelbiama aukštosios mokyklos interneto svetainėje www.svako.lt. Kviečiame draugauti ir socialiniuose tinkluose!

#TavoPinKodas #ŠiauliaiŠviečia #KryptįRenkiesiPats

Projektą finansuoja

Projektą įgyvendina

Rėmėjai

Informaciniai partneriai

www.etaplius.lt
www.gorilareklama.lt
www.lrt.lt
www.miestonaujienos.lt
www.owexx.com
www.karjerasiauliuose.lt
www.siauliugidas.lt
www.skrastas.lt
www.stv.lt
www.2go.lt