UAB „Jupojos technika“ įkurta 1992 metais. Yra pasaulinės asociacijos “NEXUS Automotive International” narė.

„Jupojos technika“ – viena iš didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimančių krovininių automobilių, autobusų ir puspriekabių atsarginių detalių didmenine ir mažmenine prekyba.

Per trisdešimt aktyvių veiklos metų buvo užmegzti tvirti kontaktai su daugiau nei penkiasdešimčia stiprių, patikimų Vakarų Europos ir Azijos kompanijų.

Didžiulis dėmesys ir lėšos skiriamos šiuolaikiškiems rinkos tyrimams, firmos kompiuterizacijai, naujų technologijų ir prekybinės įrangos diegimui. Darbuotojai nuolat tobulina savo žinias įvairiuose kvalifikacijos kėlimo kursuose Lietuvoje ir užsienyje.

2010 m. rinkai pristatėme savo prekinį ženklą Roadwin. Juo ženklinamos populiariausios europietiškiems vilkikams skirtos detalės. Roadwin prekės eksportuojamos į daugiau kaip 20 pasaulio šalių. Svetainė internete www.roadwin.eu

Kartu su kitomis Lietuvos įmonėmis įkūrėme Lietuvos Autodalių Gamintojų ir Eksportuotojų Asociaciją (LAuGEA).

2018 m. įkurtas nepriklausomų sunkvežimių dalių parduotuvių ir servisų tinklas “NexusTruck Lietuva”

2020 m. pradžioje įkūrėme iniciatyvą TruckLab, skirtą: atliepti tikslinių profesinių mokymų poreikį sunkiojo komercinio transporto rinkos dalyviams, gerinti atsarginių dalių pardavėjų ir sunkvežimių remonto specialistų kompetencijas.

Projektą finansuoja

Projektą įgyvendina

Rėmėjai

Informaciniai partneriai

www.etaplius.lt
www.gorilareklama.lt
www.lrt.lt
www.miestonaujienos.lt
www.owexx.com
www.karjerasiauliuose.lt
www.siauliugidas.lt
www.skrastas.lt
www.stv.lt
www.2go.lt