Esu Benas Alejūnas, profesionalus dailininkas, tapytojas. Lietuvos dailininkų sąjungos narys. Nuolat aktyviai dalyvauju parodose ir meniniuose projektuose, kuruoju parodas.

Jaukioje ir erdvioje studijoje miesto centre mokau įvairių technikų akademinio, kūrybinio piešimo, aliejinės-akrilinės tapybos. Kiekvienam mokiniui mokymo programą parenku individualiai, tai priklauso nuo poreikių ir sugebėjimų, be to, padedu įgyvendinti kūrybinius sumanymus. Mokymų metu daug dėmesio skiriama žmogaus individualumui, jo pasaulėžiūrai, skatinama vaizduotė ir fantazija.

Dažnai susiduriu su naujų mokinių abejonėmis – ar jie sugebės, ar verta mėginti užsiimti kūrybine veikla. Tapyti ir piešti gali kiekvienas, reikia tik pasiryžimo ir noro!

Kūryba gyvenimą puošia. Geriausia investicija žmogaus gyvenime – žinios! Tarp esamų mokinių yra labai įvairių patirčių žmonių – tiek pirmą kartą paėmusių į rankas teptuką, tiek jau kelintus metus piešiančių ir tapančių. Mokymai vyksta mano dirbtuvėje, mokomasi individualiai arba kartu su kitais mokiniais – juk vieni mėgsta tylą ir susikaupimą, kiti – smagią kompaniją.


Svarbiausia yra noras kurti ir gera nuotaika, nes tapyba / piešimas gali būti ir gyvenimo būdas, ir laisvalaikio praleidimo forma. Labai dažnai būna, kad, kartą paėmęs į ranką teptuką ar pieštuką, jo gyvenime daugiau jau nebepaleisi.

Projektą finansuoja

Projektą įgyvendina

Rėmėjai

Informaciniai partneriai

www.etaplius.lt
www.gorilareklama.lt
www.lrt.lt
www.miestonaujienos.lt
www.owexx.com
www.karjerasiauliuose.lt
www.siauliugidas.lt
www.skrastas.lt
www.stv.lt
www.2go.lt