Šiaulių valstybinė kolegija kartu su partneriais organizuoja kasmet vis daugiau dalyvių pritraukiantį reprezentacinį renginį Šiaulių jaunimui – „Galimybių festivalį TAVO PIN KODAS“. Šiemetinio renginio šūkis – jaučiu. galiu. veikiu.

Planuojama, kad motyvacinėje sesijoje (nuotoliniu būdu vyks lapkričio 24 d.), kūrybinėse dirbtuvėse ir hakatone dalyvaus didžioji dalis Šiaulių miesto 8–12 klasių moksleivių.

Lapkričio 18 d. vyks viena iš TAVO PIN KODO veiklų gyvai – hakatonas, kuriame 8–12 klasių moksleivių komandos sieks išspręsti realius organizacijoms kylančius iššūkius.

Kviečiame jūsų organizaciją tapti renginio rėmėja – prizais paremti geriausius sprendimus pasiūliusias moksleivių komandas ar kitaip įsitraukti ir pristatyti savo veiklą. Atsidėkodami už paramą įsipareigojame informaciją apie jus viešinti „Galimybių festivalio TAVO PIN KODAS“ metu.

Galimi  viešinimo būdai:
– įmonės atributika renginio erdvėse;
– įmonės viešinimas festivalio svetainėje www.tavopinkodas.lt, socialiniuose tinkluose ir renginio metu;
– įmonės produkcijos konkursas platformoje „Facebook“;
– įmonės paminėjimas straipsniuose apie „Galimybių festivalį TAVO PIN KODAS“.

O gal domina kitos bendradarbiavimo su Šiaulių valstybine kolegija galimybė ir formos? Esame atviri patiems įvairiausiems jūsų pasiūlymams!

Daugiau informacijos apie renginį rasite svetainėje www.tavopinkodas.lt ir feisbuke:https://www.facebook.com/events/782008159700880.
Jei kils idėjų, klausimų rašykite el. paštu karjera@svako.lt arba skambinkite telefonu 8 615 60 180.

Tikimės, kad tapsite „Galimybių festivalio TAVO PIN KODAS“ dalimi ir padėsite atsiskleisti moksleivių kūrybiškumui!

Projektą finansuoja

Projektą įgyvendina

Rėmėjai

Projekto draugai