Logikos grandinių iššūkis

Užsiėmimo aprašymas

Reikės parinkti įėjimus aiškiai pateiktai elektroninei loginei grandinei, kuri (kai tinkamai veikia) atiduoda prizą. Laimėję elektronikos rinkinuką, moksleiviai galės čia pat pabandyti jį sulituoti.

Pajusk, patirk, išbandyk

Užsiėmimo aprašymas

Trys stotelės, kuriose moksleiviai sužinos ir pajus, kokių su kūno pokyčiais susijusių sunkumų patiria senas žmogus.

1 stotelė: akių ligos ir rankų tremoras (drebėjimas); 2 stotelė: stuburo ligos; 3 stotelė: panirk į virtualią realybę. Pirmoje stotelėje bus galima išbandyti akinius, imituojančius šešias akių ligas, ir pirštines, kurios sukuria rankų drebėjimo (tremoro) įspūdį. Su šia įranga moksleiviai atliks individualias ir komandines užduotis.

Antroje stotelėje išbandomas hemiparezės kostiumas. Moksleivių laukia įvairios užduotys. Trečioje stotelėje moksleiviai galės per specialius akinius pajusti virtualios realybės vaizdą, atlikti tam tikras veiklas.

Statybos meno galerija

Užsiėmimo aprašymas

Tai galimybė įsitikinti, kad statybvietė gali tapti meno galerija. Moksleiviams suteikiama proga susipažinti su statybinėmis medžiagomis ir patiems išbandyti interjero dekoravimo galimybes. Kurti gali visi!

Planuok verslą

Užsiėmimo aprašymas

Moksleiviams siūlome puikią sukurti planą verslui! Kviečiame realizuoti savo verslo idėją, tobulinti ją, kartu su studentais atsakant į orientacinius klausimus.

Išmanioji automobilio diagnostika

Užsiėmimo aprašymas

Moksleiviai rungtyniaus krovinių pristatymo varžybose – stengsis kuo greičiau ir saugiau pristatyti krovinį studentų sukonstruotais elektriniais triračiais. Skiriamos įvairios užduotys – atliekama automobilio kompiuterinė diagnostika.

IT mozaika

Užsiėmimo aprašymas

Moksleiviai atsakinės į Kahoot’e pateiktus klausimus susijusius su Informacinėmis technologijomis. Laimėtojai bus apdovanoti prizais.

Iš pelenės – į princesę

Užsiėmimo aprašymas

Bus demonstruojamos skirtingos makiažo atlikimo technikos (meninis vizažas, kolorostika), studentės kartu su dėstytoja moksleivius ir studentus pavers meninio vizažo modeliais, moksleiviai galės ir patys pabandyti atlikti tam tikrus makiažo veiksmus, bandyti keisti draugų įvaizdį.

Projektą finansuoja

Projektą įgyvendina

Rėmėjai

Informaciniai partneriai

www.etaplius.lt
www.gorilareklama.lt
www.lrt.lt
www.miestonaujienos.lt
www.owexx.com
www.karjerasiauliuose.lt
www.siauliugidas.lt
www.skrastas.lt
www.stv.lt
www.2go.lt