Esi 14–29 metų jaunuolis? Po pamokų, paskaitų ar darbo tau dar nesinori namo? Būtų smagu su draugais pabūti jaukioje aplinkoje, pažaisti biliardą, tenisą, stalo futbolą? O gal norėtųsi pabendrauti prie arbatos puodelio ir po sunkios dienos padrybsoti ant sėdmaišių? Ieškai erdvės nevaržomai veiklai?

Šiaulių atviras jaunimo centras – tolerantiška erdvė kiekvienam jaunuoliui. Centras atviras visiems – sportininkams, „geimeriams“, pirmūnams, nepataisomiems tinginiams ar tiesiog laisvo oro direktoriams. Kas bebūtum, Atviras jaunimo centras tau tikrai patiks! Jokių išankstinių registracijų, jokių įsipareigojimų lankytis tam tikru metu, tiesiog ateik! Tai tinkamiausia vieta tavo laisvalaikiui!

Galbūt kartais norisi patarimo tam tikru klausimu, o gal knieti išsipasakoti, pasidžiaugti ar pasiskųsti? Čia taip pat visada rasi ir jaunimo darbuotojų, kurie tave išklausys, patars ir tikrai padės rasti geriausią atsakymą į beveik visus klausimus.

O gal sudomis mūsų centro projektinės veiklos, į kurias įsitraukti gali bet kada? Tavęs laukia filmų vakarai, sporto treniruotes su profesionaliu treneriu, kūrybiški žaidimai ir daug kitų pasirinkimų.

Jei turi patinkančią veiklą, bet nerandi erdvės, kur ja galėtum užsiimti, jaunimo centras kaip tik tau – čia vietos yra visiems.

Pasiūlysi kokių nors idėjų savo ir bendraamžių laisvalaikiui? Gal netgi pats nori suorganizuoti debatus tam tikra tema? Muzikos ar talentų vakarą? Žiūrėti su draugais sporto rungtynes dideliame ekrane? Ateik ir darom!

Šiaulių atvirame jaunimo centre jaučiuosi – laisvai, galiu – viską, veikiu – nevaržomai!

Projektą finansuoja

Projektą įgyvendina

Rėmėjai

Informaciniai partneriai

www.etaplius.lt
www.gorilareklama.lt
www.lrt.lt
www.miestonaujienos.lt
www.owexx.com
www.karjerasiauliuose.lt
www.siauliugidas.lt
www.skrastas.lt
www.stv.lt
www.2go.lt