Ugnė Siparė

Ugnė Siparė

Žurnalistė, laidų ir renginių vedėja

Lapkričio 22 dieną renginyje Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS 2023 laukiame atvykstant ir Ugnės Siparės – žurnalistės, laidų ir renginių vedėjos, scenaristės, nuomonės formuotojos.
Vilniaus universitete baigusi žurnalistikos studijas, daugiau nei 10 metų dirbusi visuomeniniame transliuotojuje, racionali, veikli ir energinga Ugnė sako, kad svarbiausia gyvenime neužsisėdėti vienoje vietoje, nuolat mokytis ir tobulėti, nes galimybės slypi už „kiekvieno kampo“.
„Visada sakau, nereikia per ilgai užsibūti komforto zonoje, nereikia leisti sau jaustis patogiai, nes kitaip mes sustojame“, – teigia ji.
Ugnės darbo kredo: viską, ką darai, daryk gerai. Štai tokiu būdu ir garantuojama sėkmė! Verta šią mintį pasižymėti, tiesa?
Pašnekovė su renginio dalyviais dalinsis mintimis apie tai, kaip ji suspėja suderinti įvairiausias veiklas, papasakos apie savo kelią į profesionalų žurnalistikos pasaulį. Tikslingai ėjusi svajonių link Ugnė įsitikinusi, kad kiekvienas pats atsakingas už savo likimą. Visuomet svarbu žinoti kryptį ir suvokti, kur eini. O kokia yra žinomumo ir populiarumo kaina? Su Ugne, tikimės, spėsime aptarti gausybę jaunimui aktualių klausimų!
Susitinkame lapkričio 22 dieną Šiaulių arenoje, kur jūsų lauks ne tik puikūs pranešėjai, bet ir kitos interaktyvios veiklos! Dalyvauti verta!

#TavoPinKodas #ŠiauliaiŠviečia

facebook instagram

Programa

Programos aprašymas
2023-11-22
09:30

Ugnė Siparė „Savo likimą privalome nusikalti patys“

Šiaulių arena
22 November
Laikas:  09:30 - 10:00
Vieta:  Šiaulių arena
Pranešėjas:  Ugnė Siparė

Projektą finansuoja

Projektą įgyvendina

Rėmėjai

Informaciniai partneriai

www.etaplius.lt
www.gorilareklama.lt
www.lrt.lt
www.miestonaujienos.lt
www.owexx.com
www.karjerasiauliuose.lt
www.siauliugidas.lt
www.skrastas.lt
www.stv.lt
www.2go.lt