Tomas Dovydaitis

Tomas Dovydaitis

Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos Verslo aplinkos vadovas

„LIETUVA 2023 – Inžinerijos šalis. Kodėl būti inžinieriumi perspektyvu?“ – į šį klausimą kartu su Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos Verslo aplinkos vadovu Tomu Dovydaičiu bandysime atsakyti  lapkričio 22 dieną Šiaulių arenoje vyksiančiame „Galimybių festivalyje TAVO PIN KODAS“!

Tomas savo inžinerinį kelią pradėjo Kauno technologijos universitete, jo patirtis – labai įvairi ir įdomi. Darbas tarptautinėse kompanijose ir kuriančiose organizacijose padėjo sukaupti gerąją praktiką.

„Tikiu, kad žinios, patirtis ir supratimas ateina, kai aktyviai įsitrauki į mokslinius tyrimus ir plėtrą (R&D), domiesi LEAN valdymo metodų taikymu, organizacijų veikla. Gautomis praktinėmis žiniomis ir įžvalgomis atvirai dalinuosi su visais, kuriems įdomu pažanga, inovacijos ir inžinerinė ateitis, – sako T. Dovydaitis.

Nekantraujame išgirsti naudingų patarimų ir minčių, kodėl verta savo ateitį sieti su inžinerija!

P. S. Inžinerija yra perspektyvi ir gerai apmokama specialybė, gabūs studijuojantys jaunuoliai darbo pasiūlymų neretai sulaukia dar nebaigę aukštųjų mokyklų, darbdaviai juos graibstyte graibsto, siūlydami perspektyvias darbo vietas. Inžinerinis sektorius labai ambicingas, tačiau visur reikia žmonių! Tai profesija, kuri kuria sprendimus ir juos diegia. Šie sprendimai reikalingi visur! Ar tu pasiruošęs tapti ateities kūrėju?

#TavoPinKodas #ŠiauliaiŠviečia #KryptįRenkiesiPats

linkedin

Programa

Programos aprašymas
2023-11-22
11:40

Tomas Dovydaitis, Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija Verslo aplinkos vadovas „LIETUVA 2023 - Inžinerijos šalis. Kodėl būti inžinieriumi perspektyvu?“

Šiaulių arena
22 November
Laikas:  11:40 - 12:00
Vieta:  Šiaulių arena
Pranešėjas:  Tomas Dovydaitis

Projektą finansuoja

Projektą įgyvendina

Rėmėjai

Informaciniai partneriai

www.etaplius.lt
www.gorilareklama.lt
www.lrt.lt
www.miestonaujienos.lt
www.owexx.com
www.karjerasiauliuose.lt
www.siauliugidas.lt
www.skrastas.lt
www.stv.lt
www.2go.lt